ID e Pronës : 3286

Në Shitje 17,000€ Për Ari - Troje
70 ari Print

Shitet 70 Ari truall autostrada Prishtinë Qagllavic (afer Hip Petrollit), trualli ka dalje në autostrad 40m, vend shum i pershtatshem për qfardo biznesi, trualli ka infrastruktur te plot si: ujë, rymë dhe kanalizim.

Çmimi: 17.000€ për ari.

+377/ 44245454 (VIBER)
044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme