ID e Pronës : 8983

Në Shitje 10,000€ - Troje
800 m2 Print

Shitet 8 ari truall ne Matiçan (Të Villa Panorama). Trualli ka infrakstruktur te plot si: ujë, rrymë dhe kanalizm, rrugë me Kadaster. Me dokumenta ne rregull, më flet poseduse.

Çmimi: 10.000 €. Për Ari.

+383/ 44245454 (VIBER)

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme