ID e Pronës : 11061

Në Shitje 22,000€ - Troje
900 m2 Print

Shitet 9 Ari Truall në Lagjen 0.38 (Mbrapa Gorenjes). Trualli ka rrugë, ujë,  rrymë, dhe kanalizim. Vend i rrafshet, me dokumenta ne rregull me flet poseduse.

Çmimi: 22.000€ Ari.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme