ID e Pronës : 6995

Në Shitje 12,500€ - Troje
900 m2 Print

Shitet 9 Ari Truall për ndërtim të lart në lagjen Prishtina e Re (afër Komunes së re).  Trualli ka rrugë, ujë, rrymë, dhe kanalizim . Vend i rrafshet, me dokumenta ne rregull me flet poseduse. E dedikuar për ndërtim te Lart, me koeficienti 2.8.

Çmimi: 12.500€. I negocjushem.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme