ID e Pronës : 5727

Në Shitje 62,000€ - Banesa
96 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Afër Shkolles Pavarsia), me sipërfaqe 96m2, kati i 9-të (me 2 lifta). Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajt, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor. Parakontrata behet te Noteri. Banesa është e gatshme për banim.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 62.000€.

+377/ 44245454(VIBER).

044245454
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme