ID e Pronës : 2118

Në Shitje 20,000€ - Banesa
34 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa (Gastonjerk) 1 dhomëshe në lagjen Mati 1 (mbrapa banesave të Tregtise, te Naki Trade) me sipërfaqe 34m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, banjo, ballkon dhe korridor. Ujë 24H, ka parking rrugor, banesa është ne preces legalizimi.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 20.000€.

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349

049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme