ID e Pronës : 6376

Në Shitje 17,000€ - Banesa
32 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa 1 dhomëshe Garsonjere, në Fushë Kosovë (afër Sh.f.Mihail Grameno, mbrapa Albit) me sipërfaqe 32.5m2, kati i 2-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, banjo dhe korridor. Banesas ka parking rrugor, ka ujë 24H. Me dokumenta ne rregull.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 17.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme