ID e Pronës : 11381

Në Shitje 32,000€ - Banesa
33 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa 1 dhomëshe (Garsonjere) në lagjen Kodra Diellit (Afër  Postës , Rruga për Universitetit Iliria),  me sipërfaqe 33m2, kati 6-të(më lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, shpajz, banjo, dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor. Kontrata behët të Avokati

 

Ndertim i Ri
Çmimi: 32.000€. I Negocjushëm.

+383\ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme