ID e Pronës : 11790

Në Shitje 22,900€ - Banesa
47 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa 1 dhomëshe(garstonjerk) në Fushë Kosovë (afër Rrethit, pëball përmendores Adem Jashari),  me sipërfaqe 47m2, kati 6-të . Banesa ka sallon me kuzhinë, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Shitet komplet e mobiluar. Më flet poseduse. Kontrata bëhet të Noteri.

Çmimi: 22.900€.

+38344443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme