ID e Pronës : 4788

Në Shitje 32,000€ - Banesa
33 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Tokbashqe (të Princi Arberi), me sipëfaqe 33m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Kontrat interne te Avokati. Banesa shitet me mobilie dhe pa mobilie.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 32.000€

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona të Ngjashme