ID e Pronës : 2568

Në Shitje 45,000€ - Banesa
36 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe 36m2(neto) 43m2 hapsir të shfrytëzushme, kati përdhese, në lagjen Bregu i Diellit (përball Furra Qerimi 2, Banesat e Hirta). Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë të fjetjes, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor.

Është pjesërisht e renovuar, parking të mjfatushëm rrugor, e përshtatshme për afarizëm ose për banim. Ndërtim i vjetër me dokumenta në rregull, me fletë poseduse.
Ndertim i vjetër.
Çmimi: 45.000€.

+377/44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme