ID e Pronës : 8625

Në Shitje 21,500€ - Banesa
44 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Bresje, afër Komunes së re), me sipërfaqe 43.77m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë  gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, 2 ashensora.Kontrata bëhët të Noteri, Banesa përfundon Shtator 2019.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 21.500€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme