ID e Pronës : 6713

Në Shitje 39,000€ - Banesa
45 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print
Shitet banesa 2 dhomëshe në Ulpiane (afër AAK-së) me sipërfaqe 45m2, kati i 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, me flete poseduse
Ndërtim i vjeter
Çmimi: 49.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349

038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme