ID e Pronës : 12926

Në Shitje 54,000€ - Banesa
48 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kalabri (të Kompleksi Prishtina Stars, afër Hotel Garden) me sipërfaqe 48m2, kati i 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka  ashensor. Banesa shitet më mobilie. Më dokumenta në rregull, më fletë poseduse.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 54.000€.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme