ID e Pronës : 7700

Në Shitje 37,500€ - Banesa
48 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 ( Të Sh.F Milenjumi 3, të servisi Perparimi ), me sipërfaqe 48 m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa përfundon në Maj 2019, ka parking rrugor, ka gjelbrim, ka 2 ashensor, ka ujë 24H. Kontrata bëhet të noteri, më dokumenta në rregull.

Ndërtim i Ri

Çmimi: 37.500€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme