ID e Pronës : 7799

Në Shitje 21,000€ - Banesa
58 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Rrethit), me sipërfaqe 48m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumit, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa ka ashensor, ka ujë 24H, parking rrugor, . Më dokumenta në rregull, kontrata bëhet te Noteri.

Ndërtim i Ri.

Çmimi: 21.000€

+383/ 44245454(VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme