ID e Pronës : 12148

Në Shitje 25,000€ - Banesa
49 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Shkolles fillore Mihal Grameno) me sipërfaqe 49m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa eshte e gatshme për banim, ka  ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Me dokumenta në rregull.

Çmimi: 25.000€.

+383/44443349 (VIBER).
044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme