ID e Pronës : 7846

Në Shitje 25,000€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Postes dhe Hotel KosVegas) me sipërfaqe 50m2, Ndërtim i Limi Konstrakshen, kati i 7-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. Banesa përfundon në Maj 2019. Parakontrata bëhet të Noteri

Ndërtim i ri.

Çmimi:25.000€. I negocjushëm.

 

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454

kosova-immobilien@hotmail.com

www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme