ID e Pronës : 3750

Në Shitje 37,000€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe 50m2, kati 6 (Pa lift) në Lagjen Dodona afër Parkut të Qytetit (Afër Lapidarit Isa Kastrati). Banesa ka 1 dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, 1 banjo 1 ballkon dhe korridor. Shitet komplet e mobiluar.

 

Ndërtim i ri.

Çmimi: 37.000€

 

+37744443349 (Viber)

044443349

038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme