ID e Pronës : 9273

Në Shitje 43,000€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Rr. Muharrem Fejza, të Muratori) me sipërfaqe 50m2, kati i 7-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhome gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensora, eshtë ekstra e mobiluar, shitet më mobilie. Kontrata bëhet të Noteri.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 43.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme