ID e Pronës : 7361

Në Shitje 30,000€ - Banesa
52 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Besi Regllazh, të market Molla), me sipërfaqe 52m2, kati 1-rë.  Banesa ka sallon me kuzhin, 1 dhomë të gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka parking rrugor, ka ujë 24H.
Banesa ka fletë poseduse, ndertim i model slovenija.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 30.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).
044245454

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme