ID e Pronës : 8156

Në Shitje 42,000€ - Banesa
52 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (afër Standard Plusit ), me sipërfaqe 52m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka parking rrugor, ka ashensor, ka ujë 24H, pamje në lindje. Më dokumenta në rregull.

Ndërtim i Ri

Çmimi: 42.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme