ID e Pronës : 8186

Në Shitje 49,000€ - Banesa
52 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (Të Banesat e Hirta, afër Furrës Qerimi 2),  me sipërfaqe 52m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë të ndar në trapezari, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor.Më fletë poseduse.

 

Ndertim i vjeter
Çmimi: 49.000€.

+383\ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme