ID e Pronës : 8456

Në Shitje 29,000€ - Banesa
52 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Të Apolonia A1,afër plus minusit), me sipërfaqe 52m2 kati 7-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor, Kontrata bëhet të Noteri, më fletë poseduse. Ndertim i Tregtisë

Ndertim i Ri.
Çmimi: 29.000€.

+383\44278238 (VIBER)

044278238

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme