ID e Pronës : 8472

Në Shitje 30,000€ - Banesa
52 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Rruga Dardania, Kompleksi Cima), me sipërfaqe 52m2 kati 3-të (Banimi). Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Kontrata bëhet të Noteri

Ndertim i Ri.
Çmimi: 30.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme