ID e Pronës : 9498

Në Shitje 47,000€ - Banesa
55 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (Të posta e vogel),  me sipërfaqe 55m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo, dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor. Kontrata behet të Avokati.

Ndertim i vjeter
Çmimi: 47.000€.

+383\ 44245454VIBER).

044245454

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme