ID e Pronës : 2576

Në Shitje 67,000€ - Banesa
56 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe 56m2, kati 3-të në lagjen Kodra e Diellit, mbrapa postës së vogël (te Ambulanta). Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është ndërtim i vjetër, dokumentacioni është në rregull,  është e renovuar komplet, shitet pa mobile.

Ndertim i vjetër.
Çmimi: 67.000€

+377/44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme