ID e Pronës : 4346

Në Shitje 26,500€ € - Banesa
57 m2 Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (te Tregtia, afër shkolles Mihal Grameno), me sipërfaqe 57m2, kati i 7 (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e rinovuar. Banesa është me flet poseduse.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 26.500€. I negociushem

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme