ID e Pronës : 11389

Në Shitje 730€ - Banesa
58 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër Rrugës Muharrem Fejza, afër Vivës), me sipërfaqe 58m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. Përfundon dhjetor 2020. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 730€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme