ID e Pronës : 11484

Në Shitje 34,000€ - Banesa
59 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Viva Fresh e vjetër), me sipërfaqe 59m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhome gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Shitet komplet e mobiluar. Kontrata bëhet të Noteri, më Flet Poseduse.

Çmimi: 34.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme