ID e Pronës : 6404

Në Shitje 45,000€ - Banesa
59 m2 2 Dhoma 1 Banjo 1 Garazh Print

Shitet banesa 2 dhomëshe 59m² kati 5 Lagja Mati 1
– Banesa ndodhet në hyrje të rruges C, afer rrugës B, Maxi Market
– Përfshinë sipërfaqe prej 59m² e shpërndarë në 1 qëndrimi ditor me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 Koridor dhe 1 Banjo.
– E mobiluar plotesisht dhe ne menyre moderne.
– E orientuar ne jug-perendim.

 

Çmimi: 45.000€ i diskutueshem.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme