ID e Pronës : 10238

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
60.4 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno), me sipërfaqe 60.4m2 kati 6-te. Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumit, shpajz, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: Sipas Marrvëshjes.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme