ID e Pronës : 7219

Në Shitje 26,000€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në FushëKosovë (afër komunes së re në Bresjë), me sipërfaqe 60m2 kati 8-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka ashensor , ka parking rrugor , ka ujë 24H. Banesa është me dokumenta ne rregull.

Çmimi: 26.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme