ID e Pronës : 12159

Në Shitje 46,000€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1, (Rr. Ndue Përlleshi, Ndertim i Pozhegut)  me sipërfaqe 60m2, kati i 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor. Kontrata bëhet të Noteri. Me fletë poseduse.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 46.000€. I Negocjushëm.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme