ID e Pronës : 6454

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa

Shitet banesa 2 dhomëshe gjendet në katin e 3-të në Kalabri te Objekti A21, NARTEL (te Viva Fresh). Hapësira me gjelbrim dhe kënd lojrash për fëmijë. Banesa është e mobiluar dhe e kompletuar. Poashtu ka izolim termik dhe akustik shumë të mirë. Pozicioni Jug-Lindje. Ashensori punon pandërprerë. Mbikqyrje e objektit, sigurim fizik, pastrim, uje 24/7 dhe kamera sigurie. Në dispozicion edhe garazha me qira. Posedon edhe bodrumin 4m2.

Banesa në 60m² të sajë përbëhet prej:

• Qëndrim ditor/ Kuzhina / Tryezaria
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Koridori
• Ballkoni
• Bodrum (4m²)

Çmimi: 53,000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme