ID e Pronës : 11552

Në Shitje 44,000€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (afër Sh.F. Pavarsia ), me sipërfaqe 60m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Shitet më mobilie. Parakontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 44.000€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com.

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme