ID e Pronës : 11177

Në Shitje 31,500€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë ( të Apollonia A) me sipërfaqe 60m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhome gjumit,shpajz,  banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka Ashensor. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 31.500€.

+383/44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme