ID e Pronës : 8195

Në Shitje 51,000€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit, me sipërfaqe 60m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumit, shpajz, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka 2 ashensora, ka ujë 24H, objekti përfundon mbrenda vitit 2019. Kontrata bëhet të noteri.

Ndërtim i Ri

Çmimi: 51.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme