ID e Pronës : 8887

Në Shitje 26,500€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, Të Mab Projekt), me sipërfaqe 60m2 kati 8-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor, shitet pa mobilie. Parakontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 26.500€.

+383\44443349(VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme