ID e Pronës : 8633

Në Shitje 30,700€ - Banesa
61 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, Mbrapa Vivës së Vjetër), me sipërfaqe 61.5m2, kati i 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë  gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, 2 ashensora.Kontrata bëhët të Noteri, Banesa përfundon Qershor 2019.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 30.700€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme