ID e Pronës : 7427

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
61 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen mati 1 (Afër Depo-së Përparimi, përball Shkollës Milenjumi 3) me sipërfaqe 61m2, kati i 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kizhin, dhomë gjumi, banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, banesa është ndërtim e sipër, përfundon Qershor 2018. Kontrata bëhet të Noteri,

Ndërtim i ri.
Çmimi: Sipas Marrëveshjes

 

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme