ID e Pronës : 13155

Në Shitje 35,000€ - Banesa
61 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë, (Përball Shkolles Mihal Grameno), me sipërfaqe 61m2, kati 6-të (me liftë). Banesa ka sallon me kuzhinë,  dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor Kontrata bëhet te Noteri me flet poseduse.

Çmimi: 35.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme