ID e Pronës : 6526

Në Shitje 56,500€ - Banesa
61 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Rruga B, afer Maxi 24H, VG konstrakshen), me sipërfaqe 61m2 kati 7-të(me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 ashënsora, ka parking rrugor, ka ujë 24H, banesa ka nxemjen me termokos, parakontrata bëhet te Noteri. Gatshme për banim.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 56.500€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme