ID e Pronës : 7457

Në Shitje 58,000€ - Banesa
62 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe të Banesat e bardha ( Mbrapa furrës Qerimi), me sipërfaqe 62m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar,  ka parking rrugor,  ka ujë 24H. Më fletë poseduse.

Ndërtim i vjeter.

Çmimi: 58.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme