ID e Pronës : 10923

  29,000€  
62 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Bau Market, të Tregtia),  me sipërfaqe 48m2(neto), dhe 62m2(bruto),  kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor. Shitet komplet e mobiluar. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i ri
Çmimi: 29.000€. I Negocjushëm.

+383\ 44443349VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme