ID e Pronës : 9854

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
62 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë,(Të Kompleksi Eliza), me sipërfaqe 62m2 kati 7-të (më lift). Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashënsor. Banesa ka pamje në përendim. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: Sipas marrëveshjes

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme