ID e Pronës : 9898

Në Shitje 27,500€ - Banesa
63.12 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë,(Të Kompleksi Eliza), me sipërfaqe 63.12m2 kati 4-tër (më lift). Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashënsor. Banesa ka pamje në përendim. Kontrata bëhet të Noteri. Banesa përfundon Qershor 2021.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 27.500€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme