ID e Pronës : 8992

Në Shitje 30,000€ - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Komunes se Re, në Bresje), me sipërfaqe 63m2, kati i 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhine të ndar më trapezari, 1 dhomë  gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ujë 24H, eshtë komplet e rinovuar, shitet me kuzhine. Më dokumenta në rregull, më fletë poseduse.

 

Ndertim i Vjeter.

Çmimi: 30.000€.
+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme