ID e Pronës : 10913

Në Shitje 61,000€ - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (Banesat e bardha),  me sipërfaqe 63m2, kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor. E pa rinovuar. Kontrata bëhet të Noteri. Më Fletë Poseduse.

Ndertim i vjeter
Çmimi: 61.000€. I Negocjushëm.

+383\ 44443349VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme