ID e Pronës : 1182

Në Shitje 25,000€ - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Shkollës Mihail Grameno), me sipërfaqe 63m2 kati 5-të . Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, shpajz, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka pamjen nga Jug-lindje, parking rrugor, ujë 24H, kontrata behet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 25.000€.

+377/ 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme